Zábavné aktivity

Kolekce her

V rámci herní zóny nabízíme spoustu, převážně dřevěných her. Výhodou těchto her je jejich jednoduchost, zábavnost a možnost organizace menších soutěží i velkých turnajů. Můžete si vybrat přesně takový počet aktivit, který vyhovuje vašim potřebám, počtu návštěvníků akce, prostorovým i finančním možnostem. Nabízíme například tyto hry: Holandský billiard, venkovní kuželky, magentické stolní fotbálky WeyKick, speciální dřevěné Duely, prstový kulečník, střelec, cornhole, spin ladder či pukec a řada dalších zajímavých a party her. Hry jsou vhodné pro venkovní i indoor akce. S výběrem her vám rádi poradíme a připravíme sestavu pro jakoukoliv akci. Cena je v rozmezí 500-3000 Kč za jednu zapůjčenou hru na akci. Záleží na konkrétním typu hry.

Počet účastníků: neomezeno
Prostory: vnitřní / venkovní
Cenové rozmezí od 500 Kč do 3.000 Kč/hra

Karikaturista

Zpestření programu Vaší akce. Stylový a vtipný karikaturista bude během akce malovat na místě veselé podobizny účastníků, které si každý může odnést na památku. Varianta a kombinace rychlokresby a pomalé kresby. Za 3h na akci může vytvořit až 40 kreseb.

Počet účastníků: neomezeno
3 až 5 hodiny
Prostory: vnitřní / venkovní
Cenové rozmezí od 8.000 Kč do 11.000 Kč/hra

Fotokoutek

Instax koutek pro zachycení momentek z Vaší akce. V ceně je zahrnuto vychystání a nadekorování fotokoutku v prostorách vily, zapůjčení vtipných rekvizit, album na snímky, snímky 30ks (další za příplatek 25Kč/ks). Fotí se polaroidem instax wide.

Počet účastníků: neomezeno
Prostory: vnitřní / venkovní
Cenové rozmezí od 3.500 Kč do 5.500 Kč/hra

Taneční workshop

Roztančete své zaměstance se zkušenými tanečníky v jednoduchých sestavách, kterou vaši firemní akci pořádně rozhýbou. Možné jsou různé styly tanců od latiny po swing. Celá firma může také třeba natrénovat jednoduchou sestavu. Ideálně zařadit do pozdější části programu akce. Workshop je možné uskutečnit v jedno ze sálů nebo ve venkovních prostorách vily například amfiteátru.

Počet účastníků: 10
Prostory: vnitřní / venkovní
Cenové rozmezí od 5.000 Kč do 10.000 Kč/hra

Ceny jsou uvedeny bez DPH

Teambuildingy obecné informace Máme zájem o teambuilding