Divadelní hvězdy nad Ostravou

Nezapomenutelné večery plné divadla a kultury

Jedinečný divadelní festival s hvězdami divadelního i televizního světa na magickém místě v Amfiteátru u Vily na Landeku. Divadelní představení pod širým nebem, dechberoucí výhled na celou Ostravu a zážitky, které vás pohltí. K tomu jedinečný doprovodný program, gurmánské lahůdky a hudební podkres, který dokonale podtrhuje nezapomenutelnou atmosféru.

Hvězdná divadla

Amfiteátr u Vily na Landeku hostil v geniálních divadelních hrách už taková jména jako je Karel Heřmánek, Zdeněk Žák, Josef Vrána, Jakub Slach, Vlasta Žehrová, Ljuba Krbová nebo Adrian Jastraban. Jenže tady seznam zdaleka nekončí. Divadelní hvězdy nad Ostravou nabídnou s divákům každým ročníkem více. Více hvězdných herců, více představení i více perfektních večerů.

Nezapomenutelný doprovodný program

Nejde jen o divadlo. Jde o celý zážitek. Na Landeku chceme, aby byl každý okamžik nezapomenutelný. Když je zavřená opona, rozezní se skvělá hudba - před začátkem, během pauzy i po závěrečném potlesku. A díky tomu večer po představení nekončí a nasávat atmosféru můžete za příjemného hudebního podkresu až dlouho do noci.

Špičková gastronomie

Objevte nový gastronomický zážitek. Běžné chlebíčky a zákusky v divadlech patří minulosti. Ve Vile na Landeku vás čeká skutečná symfonie chutí, precizně sestavená tak, aby potěšila každý váš chuťový pohárek. Připravte se na večer, kdy se kulinářské umění stává nejen vedlejším zážitkem, ale jeden z těch hlavních.

Magické místo

V srdci vily se rozprostírá zahrada s amfiteátrem, která odhaluje dechberoucí výhled na Ostravu. Výhled tak nezapomenutelný, až inspiroval legendárního malíře Oskara Kokoschku k vytvoření mistrovského díla Moravská Ostrava II. Toto místo je svědkem historie a umění, které sahá až 22 000 let zpět, kdy bylo domovem pradávných lovců mamutů. Divadelní festival, kde se hvězdy setkávají na takto ikonickém místě, je zážitkem, který překračuje hranice toho, co jste dosud znali.


Divadelní hvězdy nad Ostravou 2025

Znova v srpnu se otevře brána Vily na Landeku, aby přivítala fanoušky nevšedních divadelních zážitku a kulturou nabitých večerů. Pro aktuální informace nejen o Divadelních hvězdách nad Ostravou, ale o celkovém dění na Vile, sledujte náš Facebook a Instagram. Pro více informací o tom, jak se na unikátní lokalitu připravit, si prosím přečtěte informace pro diváky.

Partneři:

Děkujeme za poskytnutí dotace na pořádání kulturních akcí: