AMFITEÁTR U VILY NA LANDEKU

Aktuální dění na vile a plánované akce můžete sledovat na našem či . Tak nás sledujte a buďte v kontaktu, ať nepropásnete žádnou zajímavou akci ;-).

Kulturní akce

Amfiteátr u Vily Na Landeku

Navracíme kulturní život do nově zrekonstruovaného amfiteátru! Staňte se součástí…Buďte u toho s námi a společně přivítejme na jeho půdě umělce z řad herců, muzikantů a dalších odvětví.

V areálu rozlehlého parku, obklopujícího vilu, se nachází historický divadelní amfiteátr s kapacitou 400 diváků. Je to místo ideální na menší komorní koncerty, vystoupení a netradiční divadelní představení, různých forem a stylů.

Kulturní akce

Divadla

Komedie, tragédie, netradiční představení… to vše a ještě více může zažít diváci v rámci uměleckého vystoupení talentovaných herců v našem amfiteátru. Nechte se strhnout uměleckými výkony dokreslenými úžasným výhledem na Ostravu a okolí.

Kulturní akce
Kulturní akce

Koncerty

Rock, pop, jazz nebo trochu klasiky… tóny těchto a dalších žánrů, lze slyšet a vychutnat si během vystoupení renomovaných hudebníků. Půda amfiteátru je jako stvořená pro kouzelné hudební večery pod Ostravským hvězdným nebem.

Kulturní akce

Festivaly

Proč si nevychutnat kulturní událost v horizontu několika dní skrze kulturní festival? I to je v areálu reálné a také do budoucna plánováno. Takže se máte na co těšit :-)

Kulturní akce