Dětské Divadelní Dovádění: Káťa a Škubánek

Zakoupit vstupenky
Datum a čas:
16. 8. 2020 13:00 Zajímavá akce / pro děti

Motto
Vyrazte s rodinkou na Dětské divadelní dovádění!

Krátký popis
Nemusíte se strachovat, i přes nařízení vlády se akce divadelní dovádění konat bude, všechna hygienická opatření budou dodržena a my se na Vás již těšíme! Neváhejte tedy se svými ratolestmi dorazit 🙂

Přijďte se svou rodinkou prožít nádhernou neděli do nově zrekonstruovaného amfiteátru u Vily Na Landeku (http://www.vilanalandeku.cz) v Ostravě-Petřkovicích. Pokud máte rádi české pohádkové postavičky, pak vás v neděli 16. srpna určitě Káťa a Škubánek!
V parku pod vzrostlými stromy s neopakovatelným výhledem na Ostravu se můžete těšit nejen na profesionální pražské divadlo pro děti D5, ale i bohatý zábavný doprovodný program! Čekají Vás projížďky na konících, skákací a prolézací atrakce, soutěže a úkoly na mnoha stanovištích, malování na obličej, opravdu veselé občerstvení a samozřejmě mnohem více! Pobaví se jak děti, tak určitě i dospělí!
Areál bude otevřen od 13.00 hod. a už od této chvíle až do večera budou pro děti připraveny hromady zážitků – prostě vás čeká správné Dětské divadelní dovádění! Začátek představení divadla D5 je pak od 14.00 hod. Vstupné je jednotné, děti do 1 roku věku mají vstup ZDARMA (stejně jako doprovod ZTP) a do areálu je bezbariérový přístup. Stačí už jen kliknout a vstupenky ze sítě ticketportal si vytisknout přímo doma.

Nevíte, kam s dětmi po prázdninách?
Přijďte si vybrat z nabídky Kroužkobraní!

Součástí druhého „Dětského divadelního dovádění“ bude i ukázka mnoha kroužků a zájmových sdružení a spolků z Ostravy a okolí! Přijďte se podívat, co vše děti dokáží a co se mohou naučit, pokud se do některého z kroužků přihlásí. Teď je ten pravý čas přemýšlet nad tím, jakým zájmovým aktivitám se bude vaše dítko věnovat ve volném čase v nadcházejícím školním roce a není nic lepšího, než aby si to nanečisto vyzkoušelo! Budeme nejen dovádět, ale také se vzdělávat! Kroužky už se na vás těší!
Více informací o obou Dětských divadelních dováděních najdete na http://www.vilanalandeku.cz

V případě horkého dne, možnost schlazení se v koupacím sudu!


Vystupující osoby
Lukáš Klíma, Tomáš Pospíšil, Lukáš Kunz, Jiří J. Kohout, Zbigniew Kalina, Dita Zábranská, Františka Brzobohatá, Lukáš Kofro

Popis
V malém domku spolu bydlí dva nerozluční kamarádi, holčička Káťa a strakatý pes Škubánek, kteří spolu zažívají nejen veselé, ale i napínavé příhody a dobrodružství.
Jednou takhle z jara Káťa objeví v kočárku, kam si uložila čokoládové vajíčko s přáním, aby se jí něco vylíhlo, malého psa a pojmenovala ho Škubánek. Od té doby jsou nerozluční kamarádi na život a na smrt.
Nebylo by to ale jen tak, aby jim někdo nezáviděl jejich přátelství. Škodolibý kocour Luciáš se snaží všemožným způsobem jejich kamarádství překazit.
Proto do věhlasných psích závodu v tradičním psím běhu kolem lesa příhlásí i Škubánka a spolu s dalšími účastníky – favoritem psem Agarem a Rambem nastraží různé léčky a překážky.
Podaří se je Škubánkovi zdolat, anebo se pod ním proboří lávka a spadne rovnou do potoka?
Kocour Luciáš, pes Rambo a Agar to ale na Škubánka zkouší dál.
Proto si jednoho dne, kdy Káťa jde za družičku na svatbu své sestřenice na Moravu, Škubánek uvaří podle starého receptu z kuchařky Džina v láhvi a rozhodne se s jeho pomocí povedené trojici postavit.
Podaří se mu Luciáše, Agara a Ramba vytrestat, než se vrátí Káťa domů?
To se dozvíte, když přijdete na naši pohádku.


Další plánované akce ve Vile na Landeku